Zavlažování zahrad

Krásná a upravená zahrada je nezbytnou součástí každého moderního rodinného domu. Vybudování a udržování takové zahrady kolem Vašeho domu však vyžaduje mnoho úsilí a nemalé množství času a finančních prostředků.

Jedním ze základních a nezbytných předpokladů k dosažení tohoto cíle je i správná a přiměřená zálivka, v správný čas a na správné místo. Takové zalévání, pokud používáme klasickou konev a hadice, vyžaduje mnoho, mnoho času a nepříjemné monotónní práce.

Řešením je instalace automatického zavlažovacího systému.

Automatický zavlažovací systém

Moderní závlahový systém se skládá z pod zemí ukrytého potrubí a výsuvných postřikovačů, které jsou ukryty pod úrovní terénu. Po otevření přívodu vody elektromagnetickými ventily se postřikovače tlakem vysunou nad terén a po skončení zavlažování se opět zasunou do podzemních pouzder. Nic nebrání užívání zahrady ani sekání trávy.

Naprogramovaná centrální ovládací jednotka se o celý režim postará za vás a pro případ deště je v pohotovosti automatické čidlo srážek, které celý systém dočasně vypne.

Zavlažovací systém poskytuje svému majiteli celou řadu výhod. Připomeňme si pouze ty nejzákladnější. Automatizace závlahy odstraní nepříjemnou a zdlouhavou práci s konví a hadicí, ušetřený čas pak můžete věnovat vašim koníčkům nebo rodině.

Moderní zavlažovací systémy pracují v nočních hodinách, kdy je hodnota výparu nejnižší a proto spotřebují až o 30% méně vody. V neposlední řadě se systém postará o zavlažování zahrady i v době vaší nepřítomnosti během dovolené. Díky čidlu srážek systém reaguje na změny počasí a nezavlažuje nadbytečně. Navíc, krásné okolí domu bez jakýchkoliv diskusí zvyšuje tržní hodnotu a prestiž nemovitosti.

Naše reference

Závlahy rodinných domů

Za dobu našeho působení, jsme zrealizovali závlahu u několika set rodinných a bytových domů.

Závlahy sportovních ploch

Naše zavlažovací systémy můžete najít na území celé České republiky, ale také v Rakousku nebo Chorvatsku

Zavlažování komerčních areálů

Nebojíme se ani velkých realizací čítajících více než tisíc postřikovačů nebo několik kilometrů kapkovací hadice.

Každý rok se účastníme pravidelných školení, abychom měli přehled o nejnovějších výrobcích a technologiích na trhu a dokázali využít maximum možností, které aktuální trh nabízí. At’ už na poli závlahových systémů, zahradního osvětlení nebo čerpací techniky.

Získané certifikáty